Bestellen op aanvraag: let op, je kunt het product wel bestellen met een langere levertijd. Wij nemen contact met je op voor verdere details.
In de absorptie matten en andere absorptie materialen van De Ridder Packaging zijn producten die niet absorberen verwijderd, zoals synthetische lijm of bindingsmiddel. Daardoor wordt de kwaliteit en het absorberend vermogen van onze absorptie matten vergroot.
Ter voorkoming van condensvorming en behoud van kwaliteit van de producten hebben wij speciale absorptiematten ontwikkeld, zodat de goederen op een veilige en nette wijze worden vervoerd zonder kwaliteitsverlies. Onze absorptiematten zijn gemaakt van hoogwaardige materialen die het condens van onze gelpacks opnemen, dit houdt het pakket netjes en voorkomt vochtschade.
Schrijf je in voor de nieuwsbrief!
Als eerste op de hoogte! Je ontvangt maximaal 12x per jaar aanbiedingen en updates.
a member of the Bunzl group of companies
Design & development