Gewijzigde openingstijden: op 18 en 19 mei zijn wij gesloten in verband met Hemelvaartsdag.
Bestellen op aanvraag: let op, je kunt het product wel bestellen met een langere levertijd. Wij nemen contact met je op voor verdere details.
Ice packs zijn ideaal wanneer u weinig opslagcapaciteit voor koelmiddelen heeft. Ice packs kunt u namelijk zelf eenvoudig vullen en invriezen.
De Ice packs zijn verkrijgbaar in vier standaardmaten:
Ice packs met perforatie stellen u in staat uit één groot vel meerdere kleine vellen te halen. De Ice packs worden geleverd per doos van 500 stuks.
Heeft u specifieke wensen? Neem dan contact op met één van onze experts. We denken graag met u meer over de mogelijkheden.
Ice packs worden als lege vellen aangeleverd. Deze kunt u zelf eenvoudig vullen door ze onder te dompelen. De vellen zuigen zich vol met water, wat zich vervolgens mengt met een poeder dat al in de Ice packs aanwezig is. Zo ontstaat er in de Ice packs de dikke koelgel. Vervolgens kunt u de Ice packs simpelweg invriezen en gebruiken. Wanneer u weinig opslagcapaciteit heeft voor koelmiddelen zijn de Ice packs zeer geschikt. Daarnaast zijn de transportkosten lager omdat het product compacter en lichter is.
De folie en de gel die wij gebruiken voor onze Ice packs voldoen aan de strengste eisen en wensen voor verpakkingen in de voedingsmiddelenindustrie. Onze Ice packs zijn non toxic en food proof. Dit betekent dat de gel in contact kan komen met voeding, zonder dat dit een gevaar vormt voor de gezondheid.
Ice packs worden gebruikt voor het gekoeld of geconditioneerd vervoeren van goederen. Ice packs zijn breed toepasbaar in de logistiek. Sectoren waarin er veelvuldig gebruik wordt gemaakt van Ice packs zijn de vissector, farmaceutische industrie, medische sector, bloemensector en (online) retail.
Schrijf je in voor de nieuwsbrief!
Als eerste op de hoogte! Je ontvangt maximaal 12x per jaar aanbiedingen en updates.
a member of the Bunzl group of companies
Design & development