De Ridder Packaging en Coolpack zijn geïntegreerd

De integratie van Coolpack BV met De Ridder BV is succesvol verlopen. Vanaf 2 december zijn alle collega’s van Coolpack werkzaam vanaf hun nieuwe werkplek in Assendelft. Door de integratie kunnen de bedrijven samen een nog completer aanbod aan maatwerk koeloplossingen bieden.

De integratie is in de afgelopen periode zorgvuldig voorbereid. Zo startte er eind april 2020 een groot bouwproject bij De Ridder om de uitbreiding en organische groei te faciliteren. Hierbij is er een grote nieuwe aanbouw neergezet, welke hoofdzakelijk een logistieke functie vervult. Daarnaast werd het huidige pand verbouwd om plaats te kunnen maken voor de machines van Coolpack en alle productiemiddelen. Ook zijn er nieuwe kantoren gecreëerd en is er een nieuwe kantine ingericht.

We denken met je mee

Maatwerk voor jouw unieke uitdaging

Kies voor oplossingen die volledig aansluiten op jouw wensen. Bij Coolpack staan we klaar met innovatieve en betrouwbare producten voor geconditioneerd transport. Samen bespreken we graag wat voor jou werkt. Ontdek wat er mogelijk is. Klik hieronder voor meer informatie.

Specialist in de markt

Voor geconditioneerd transport

Altijd een oplossing

Perfect afgestemd op jouw situatie

Snelle levering

Jouw producten veilig en vers

Vertrouwde kwaliteit

Bekend om te presteren, keer op keer

Goede aanvulling op bedrijfsactiviteiten

Coolpack levert al ruimt 50 jaar kwaliteitsproducten op het gebied van gekoeld en geconditioneerd transport. Het bedrijf beschikt over eigen productiefaciliteiten voor de fabricatie van gelpacks en vormvaste koelelementen. Coolpack luistert goed naar haar klanten en de vraag vanuit de markt: voor vele situaties worden oplossingen op maat gemaakt.

De Ridder Packaging, één van de twee divisies binnen De Ridder BV, heeft zich ook een expertpositie weten te verwerven op het gebied van koeloplossingen voor het transport. Op locatie vindt de productie van gelpacks in alle soorten en maten plaats.

Met de toevoeging van Coolpack aan De Ridder wordt er naast productiecapaciteit ook kennis, ervaring en expertise bij elkaar gebracht. Zo kunnen de klanten van De Ridder Packaging en Coolpack nog beter worden bediend. Zowel op lokaal als nationaal als internationaal niveau. De nieuwe collega’s zijn warm welkom geheten en alle medewerkers kijken uit naar een mooie samenwerking!

Duurzaamheid Coolpack en MVO

Bij Coolpack zijn we ons bewust van onze verantwoordelijkheid om een bijdrage te leveren aan de maatschappij. Zowel op het gebied van duurzaamheid als op het gebied van de samenleving als sociaal orgaan.

We wegen in alle bedrijfsbeslissingen het belang van de klant, milieu en maatschappij en onszelf als organisatie af. Zo realiseren we een gebalanceerde bedrijfsvoering en zorgen we met elkaar voor een steeds betere wereld.

Gerelateerde blogs

Vormvaste koelelementen vastgehouden door Bart Kroes

Dit zijn de verschillende soorten vormvaste koelelementen van Coolpack

Vormvaste koelelementen zijn koelelementen die hun vorm behouden, ook in niet-bevroren toestand. Handig wanneer je de ruimte in jouw verpakking […]

Gekoeld vervoer van aardappelen, groente en fruit

Gekoeld vervoer van aardappelen, groente en fruit: zo pak je het aan

In Nederland plukken we dagelijks de vruchten van de expertise op agrarisch gebied die we door de eeuwen hebben opgebouwd. Niet alleen op eigen bodem
Scroll naar boven

Vrijblijvende offerte aanvragen

Wij zijn op werkdagen van 08:30 tot 17:00 bereikbaar via de telefoon. E-mail beantwoorden wij gegarandeerd binnen 24 uur. Wij gaan graag met u in gesprek om te zoeken naar de beste oplossingen en het beantwoorden van alle vragen. Of u kunt het onderstaande formulier gebruiken.

Contactformulier